№1. Сімейні відносини (Кучурян Костянтин)Чт. 19:00
Сім'я - це важливий осередок нашого суспільства. Як будувати відносини в сім'ї, щоб вона була міцною і впевнено пройшла весь свій шлях, про це ми будемо говорити на нашій групі.
Церковне приміщення, 2-й поверх
№2. 1 Коринтян (Григорчук Олександр)Ср. 19:00
В церкві Коринта були свої сильні та слабкі сторони. Ми разом дослідимо чого нам від них наслідувати, а чого остерігатися. Поради апостола Павла вкрай актуальні для викликів нашого часу.
с. Великий Кучурів
№3. Молодіжна (Сємєшкін Єгор)Пт. 19:00
Це група для молодих, енергійних і веселих людей, які будуть збиратися для динамічного спілкування і вивчення тем актуальних для молодої людини. Ти молодий і ти ще не з нами? Це треба терміново виправити! Будемо раді тебе побачити.
с. Великий Кучурів
№4. Альфа Клуб (Григорчук Марк)Сб. 16:00
Альфа Клуб відкритий для кожного, кому цікава суть Християнства. Приходьте, спілкуйтеся і діліться своїми думками.
Церковне приміщення, 2-й поверх
№5. Сестринська (Мусаєва Ірина)Пт. 18:00
Сестринське служіння - це сприятливий час для сестер, для вивчення Божого слова і молитви. На цій групі сестри моляться за церкву, сім'ї, дітей, один за одного. Це група для духовного зростання, спілкування і нових знайомств.
Церковне приміщення, 2-й поверх
№6. Група нечуючих (Гренюк Лея)Ср. 18:30
Група нечуючих - це група для духовного зростання, спілкування, нових знайомств і підтримки людей з особливими потребами.
На цій групі ми будемо читати одну главу з Біблії і разом міркувати, надихатися і зростати духовно.
вул. Південно-Кільцева, 23/125
№7. Послання Якова (Клодницький Віталій)Ср. 19:00
Послання Якова - це багата книга на різні практичні та життєві теми. Ми поговоримо про випробування і спокуси, про послух до Божого слова і про важливість добрих справ. Ми осудимо упередженість, навчимося приборкувати свій язик, обдумаємо справжню мудрість, відзначимо важливість молитви і закличемо до довготерпінню.
Церковне приміщення, 2-й поверх
№8. Духовне зростання (Пашковський Володимир)Пт. 19:00
Є атмосфера, в якій твій дух може рости та зміцнюватися. Молитва, Слово, спілкування з братами та сестрами по вірі. Це все ти знайдеш на нашій групі.
м. Сторожинець
№9. Благословення чи прокляття (Лазурко Іван)Ср. 19:00
Як випробувати силу благословення? - Якщо людина постійно "спотикається" у своєму житті може бути таке, що є духовна сила, яка постійно йому "ставить підніжку"? - Чи є можливість вийти з тьмяного та сірого життя у свободу і повноту життя?
с. Коровія