Домашні групи - це щотижневі дружні зустрічі, де ми спілкуємось, вивчаємо Біблію, обговорюємо різноманітні теми, зміцнюючи дух для реалізації свого покликання. Оскільки ми живемо в суспільстві, то наше духовне зростання можливе у спільності та взаєминах з іншими людьми. І саме домашні групи допомагають нам разом ставати подібним до Ісуса Христа, знаходити відповіді на хвилюючі нас запитання та готуватись до зустрічі з життєвими викликами.

Перший сезон домашніх груп триватиме з 6 червня по 28 липня.

Чекаємо на тебе!

№1. Розвиток бізнес навичок - Григорчук О. та Маковей Б.Ср. 19:00

Як Біблія дивиться на бізнес? Що про це говорив Ісус? Які виклики сьогодення в сфері бізнесу та як служити своєю справою? Поговоримо про це разом із вами на нашій домашній групі.

Середа, 19:00; вул. О.Кобилянської, 53, Офіс 1

№2. Церква та місто - Клодницький В., Ластавчук М.Чт. 19:00

Церква покликана здійснювати свою діяльність не тільки в межах культової споруди, але й активно долучатись до життя громади задля її культурного, духовного та економічного преображення. Для того, щоб більше дізнатись як Церква може взаємодіяти з суспільством, знаходити спільні точки дотику та приносити користь мешканцям свого міста, запрошуємо вас на 9 зустрічей для спільного обговорення та біблійного осмислення цієї теми.

Четвер, 19:00; вул. О.Кобилянської, 53, Офіс 1

№3. Духовний ріст - Михальчук М., Данильченко Б.Вт. 19:00

Домашня група — це те місце, де ми вчимось, ділимось досвідом та зміцнюємо свій дух для зустрічі з життєвими викликами. Ми відкриті для кожного, хто бажає рости в Бозі.

Вівторок, 19.00; вул. Данила Галицького, Садгора

№4. Духовний ріст - Семешкін ЄгорЧт. 19:00

Цікава та захоплююча атмосфера вивчення Божого Слова та Його істин, які будуть актуальними у повсякденному житті.

Четвер, 19:00; вул. О.Кобилянської, 53, Офіс 2

№5. Духовний ріст - Лупуляк ВіталійСр. 19:00

Спільне вивчення Слова Божого та молитва допоможе рости нам крок за кроком, зміцнюватися в вірі та дасть сили протистояти різноманітним викликам життя.

Середа, 19:00; вул. О.Кобилянської, 53, Офіс 2

№5. Група нечуючих - Скорейко М., Довга Н.Ср. 18:30

Це домашня група для людей з особливими потребами. Дослідження книги написаної наймудрішою людиною в історії - Соломоном, відбувається жестовою мовою. Тут ми разом будемо зростати в вірі, спілкуватися та надихатися.

Середа, 18:30; вул. О.Кобилянської, 53, Офіс 3

№7. Послання Якова - Пономарьов М., Опіханова Т.Ср. 18:00

Як жити повноцінним християнським життям? Основні моменти християнської віри в посланні до Якова, які кожний серйозний християнин повинен знати грунтовно? На ці, та інші питання ми разом будемо шукати відповіді в теплій та затишній атмосфері християнського спілкування.

Середа, 18:00; м. Сторожинець, вул. Українська 5, 2-й пов.

№8. Молодіжна - Григорчук М., Головко Е.Чт. 19:00

Це група для молодих та енергійних! Для людей, які бажають збиратися з ціллю динамічного спілкування і вивчення тем, актуальних для молодої людини.

Четвер, 19:00; вул. О.Кобилянської, 53, Центральний зал