№1. Духовний ріст (Кучурян Костянтин)Чт. 19:00
Домашня група - одне із тих місце, де ми можемо зростати духовно. Це сімейна атмосфера, в якій ти знайдеш не тільки відповіді на свої запитання, а й нових друзів.
Церковне приміщення, 1-й поверх
№2. Книга Неємії (Клодницький Віталій)Ср. 19:00
Завдяки вірі та діям Неємії, була відновлена стіна Єрусалиму та згуртований єврейський народ. Саме через молитву вони поклались на Того, хто сильніший за ворогів та були залучені до великого Божого плану. Запрошуємо Вас до цікавої подорожі у світ протистояння ізраїльського народу ворогам, де навчимось молитвою перемагати життєві виклики.
Церковне  приміщення; 2-й поверх
№3. Духовний ріст (Никифорець Валерій)Вт. 19:00
Спільне вивчення Слова Божого завжди цікаво та корисно. Затишна атмосфера, розгляд цікавих тем та коло спілкування чекають на тебе.
Церковне  приміщення; 1-й поверх
№4. Альфа Клуб (14-20 років.) (Григорчук М., Семешкин Е.)Вт. 18:00
В нашій домашній групі ти знайдеш відповіді на основні питання християнства. Приємна атмосфера, цікавий матеріал та нові друзі.
Церковне приміщення; 2-й поверх
№5. Сестринська (Мусаєва Ірина)Чт. 18:00
Сестринська домашня група - це чудовий час спільної молитви та вивчення Слова. Тут ми разом молимось та підтримуємо одна одну, адже проходити життєві труднощі з кимось набагато легше, ніж наодинці.
Церковне приміщення, 2-й поверх
№6. Духовний ріст - Група нечуючих (Гренюк Лея)Ср. 18:30
Особлива домашня група для людей з особливими потребами. Дослідження Біблії відбувається на жестовій мові. Тут ми разом будемо зростати в вірі, спілкуватися та надихатися.
вул. Південно-Кільцева, 23/125
№7. Духовний ріст (Пашковский Володимир)Пт. 19:00
Бажаєш більше пізнавати Бога, Його характер та волю на своє життя? Приходь до нас, та будемо разом розмірковувати та зміцнюватись духовно.
м. Сторожинець, вул. Українська 5, 2-й пов.
№8. Духовний ріст (Лазурко Іван)Ср. 19:00
Домашня група - це те місце, де ми вчимось, ділимось досвідом та зміцнюємо свій дух для зустрічі з життєвими викликами. Ми відкриті для кожного, хто бажає рости в Бозі, знайти однодумців та корисно провести час.
с. Коровія
№9. Не інстаграмна (Макарова Олена)2 та останній Чт. 19:00
Задай собі декілька запитань: Як часто ти задумувалась над тим, що дружити з дівчатами дуже важко і не надійно? Чи роздумувала ти який план Бога для тебе, як дівчини? Чоловік, діти, і на цім все? Чи можна доглядати за собою і як не переборщити?Бути стильною - для обраних? В твоїй голові стільки думок і запитань. Інстаграм говорить одне, життя кричить про інше! І як бути? Давай розберемось з цими та іншими запитаннями разом ❤️
Церковне приміщення; 2-й поверх